svētdiena, 2015. gada 15. novembris

L'Oreal Mythic Oil

Esmu mēģinājusi daudz un dažādus līdzekļus, kas sola matus sargāt no karstuma laikā, kad tie tiek veidoti, žāvēti ar karstu gaisu, bet vienmēr esmu tajos vīlusies, jo vai nu mati tika padarīti pārāk taukaini, lipīgi, vai arī pārlieku sausināti.
Tā kā man ir svarīgi nejust to, ka man matos ir jebkāds kosmētikas līdzeklis, tad varu teikt, ka beidzot tādu esmu atradusi! Un tas ir termoaizsardzības krēms matiem no L'Oreal sērijas - Mythic Oil. 
Ražotājs līdzekli raksturo šādi: Barojošs krēms lietošanai pirms matu veidošanas ar fēnu. Bagātināts ar melnās ķimenes eļļu, kas pazīstama ar barojošām īpašībām. Ieklāts mitros vai sausos matos, šis izsmalcinātais krēms ieskauj matus barojošā aizsargapvalkā, lai nodrošinātu matiem termisku aizsardzību līdz pat 230 grādiem pēc celsija. 

Kopš lietoju šo līdzekli, ir sajūta, ka mati tiek ne tikai aizsargāti, bet arī pabaroti, tādēļ pilnīgi droši varu apgalvot, ka šis produkts darbojas gan kā pret karstumu aizsargājošs, gan kā kondicionieris. Agrāk mana problēma bija tā, ka matu gali ātri palika sausi un sāka lūzt, bet kopš lietoju šo līdzekli, tie ir pārstājuši lūzt. 
Līdzekli pēc matu mazgāšanas ieklāju mitros matos. Produkts ir krēmveida. Kaut arī uz rokām tas šķiet lipīgs, tad matos tas nav jūtams. Galvenais ir just mēru un līdzekli matos nelikt par daudz, bet tas jau attiecas uz visiem kosmētiskajiem līdzekļiem.
Kas nav mazsvarīgi- produktam ir ļoti patīkama smarža! Priekš manis tas ir izcils atradums, vismaz ir pielikts punkts maniem meklējumiem pēc laba termoaizsardzības līdzekļa. 
Mans vērtējums- 10/10.