otrdiena, 2015. gada 6. janvāris

Essence skropstu tuša Lash Princess

Jāatzīst, ka skropstu tušu izvēlē esmu ļoti konservatīva- ja man kāda tuša ir iepatikusies, tad varu pie tās turēties gadiem un neko nemainīt. Tas laikam tādēļ, ka bieži ir nācies vilties šajā jomā. Tomēr, palasot labās atsauksmes par Essence tušu Lash Princess, es nolēmu to izmēģināt, jo kura gan sev negrib kuplas princešu skropstas. Turklāt tās cena ir ļoti pievilcīga- aptuveni 3 EUR. 

Kā jau noprotams no nosaukuma, tad tuša sola kuplas, garas skropstas, kā jau princesei. Un solījumus tiešām pilda- jau pēc vienas tušas kārtas uzklāšanas skropstas top ievērojami garākas. Pēc vairākām kārtām patiešām ir iespējams panākt dramatisku skropstu efektu. Tā kā esmu pieradusi pie izteiksmīgām skropstām, tad efekts bija tieši tāds kā vēlējos. Liekot vairākas kārtas ir jāuzmanās, lai tuša nesaveļas kunkuļos. Tas gan ir raksturīgs gandrīz visām skropstu tušām, ja klāj kārtu pēc kārtas, nesagaidot, kad iepriekšējā nožūs.
Tagad par vienīgo mīnusu šajā produktā: tušas noņemšana. No domas vien, ka man vakarā tā jātīra nost, man paliek skumji. Un tas nav tāpēc, ka līdz ar tušas noņemšanu tiek zaudētas princeses cienīgās skropstas, bet gan tāpēc, ka tuša nāk nost tādiem lieliem, riebīgiem gabaliem, kas mēdz saiet acīs un izraisīt nepatīkamu graušanu. Tas lūk ir iemesls, kas man kavē šo tušu lietot katru dienu, žēl vakarā savas acis. 
Tātad kopumā varu teikt par produktu to labāko, efekts ir, nost nebirst, ērta birstīte, ja vien nebūtu tā nepatīkamā noņemšana. Vērtējums: 7/10 ( Ja labi ņemtos nost, tad būtu 9/10).